KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907090

nr 1490 7090

Åke Petterson. Signerad. Olja på duk, 86x64cm, yttermått inklusive ram: 88x66cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:02:39