KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907090
nr 1490 7090
Åke Petterson. Signerad. Olja på duk, 86x64cm, yttermått inklusive ram: 88x66cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:02:39
100 kr
150 kr
200 kr